Jautājumi un atbildes

 

Vai iespējams justies droši, apsargājot savu mājokli, izmantojot GSM tīklu un saņemot tikai SMS par notiekošo Jūsu mājoklī? - Nē !

Tā kā mums rūp mūsu klienti, brīdinām par trūkumiem Latvijas tirgū piedāvātajai GSM mājas apsardzes sistēmai un kā profesionāļi neiesakām to lietot, kā vienīgo drošības līdzekli.

GSM ir trauksmes sistēma, kas kustību vai dūmu detektoru reakcijas gadījumā, ziņo jums par trauksmi SMS veidā, bet par trauksmes pamatotību un sava īpašuma drošību atbildiet Jūs paši. Aicinām Jūs padomāt, vai vēlaties pavadīt vairākas stundas stresa stāvoklī, zvanot kaimiņiem, policijai vai ugunsdzēsības dienestam, lai noskaidrotu kādēļ radusies trauksme. Bieži iespējamas situācijas, ka esat aizmirsis vienkārši aizvērt logu vai izslēgt ventilāciju un pēc vairākkārtējiem nepamatotiem policijas vai ugunsdzēšanas dienesta izsaukumiem, iespējams tie vairs neatsauksies, kad palīdzība būs tiešām nepieciešama.

Mēģinot aizturēt noziedznieku paša spēkiem vai lūdzot kaimiņu palīdzību Jūs apdraudat ne tikai savu, bet arī citu cilvēku drošību un veselību. Profesionāls apsardzes dienests trauksmes gadījumā ieradīsies 5 minūšu laikā, bet, mēģinot sazināties ar policiju, būs jāgaida daudz ilgāk.

Ņemiet vērā arī to, ka ne vienmēr Jūsu telefons ir pieejams ieslēgts, pastāv risks, ka trauksmes gadījumā būsiet ārpus uztveršanas zonas un nepaspēsiet laicīgi reaģēt ugunsgrēka vai zādzības gadījumā, līdz ar to cietīsiet maksimālus materiālus zaudējumus.

Kā īsti apsardzes nozares profesionāļi atgādinām, ka izmantojot apsardzes pakalpojumus, Jūs nevien būsiet informēts par notiekošo majās, bet arī saņemsiet tiešu, ātru un drošu palīdzību jebkurā diennakts laikā. Neatkarīgi no tā, vai esat simts metru attalumā no mājām vai otrā pasaules malā, Jūs varēsiet būt mierīgs par sava īpašuma drošību.


 

Vai iespējams apsardzi ierīkot arī daudzdzīvokļu mājas dzīvoklī? Cik tas maksā?

Protams, moderno tehnoloģiju attīstība šobrīd ļauj ērti un, galvenais, lēti pieslēgt un izmantot apsardzi pat nelielā mikrorajona dzīvoklī - šāds serviss izmaksā, sākot ar 12,98 Ls mēnesī. Plašāk skatiet – šeit

 

Cik ātrā laikā pēc trauksmes signāla saņemšanas ierodas apsardze ?

Paklat Apsardze mobilās grupas atrodas visos Rīgas mikrorajonos, tādēļ ierašanās objektā notiek 5-7 minūšu laikā.

 

Cik ātri iespējams aprīkot manu dzīvokli ar apsardzes sistēmu?

Apsardzi Jūsu dzīvoklim vai mājai iespējams pieslēgt 1-3 dienu laikā. Tūliņ pēc pieteikuma saņemšanas un Jums izdevīga laika saskaņošanas Paklat Apsardze drošības eksperti dodas novērtēt Jūsu mājokli un izstrādāt tieši Jūsu vajadzībām atbilstošāko drošības risinājumu. Tehnisko ierīču uzstādīšana prasa ne ilgāk kā 1 darba dienu.

 

Vai iespējams apsardzi pieslēgt tikai  uz konkrētu laika periodu?

Protams, piedāvājam arī šādu pakalpojumu. Ja plānojat uz kādu laiku izbraukt no valsts, varam nodrošināt Jūsu īpašuma apsardzi šajā periodā un atbildīgās personas informēšanu par notikumiem Jūsu objektā. Taču apsardzes servisa izmaksas ir ļoti pieejamas, lai būtu izdevīgi šo servisu izmantot visu gadu.

 

Vai mājdzīvnieku klātbūtne neapgrūtina signalizācijas darbību? Nevēlos, ka tā ieslēdzas pēc katras mana kaķa kustības?

Modernās signalizācijas iekārtas spēj atšķirt dzīvnieku un cilvēku, tādēļ mājdzīvnieki nav šķērslis drošības sistēmas uzstādīšanai. 

 

Vai man kas papildus jāmaksā, ja signalizācija noreaģējusi nejauši, manas vainas, nevis iebrucēju dēļ?

Nē, jebkura trauksmes signāla pārbaude un mobilās grupas ierašanās ir iekļauta ikmēneša abonementa cenā, izņemot gadījumus, ja tas tiek darīts apzināti.

Copyright © Paklat

Izdrukāts no www.paklat.lv

Izdrukas datums: 19.05.2019