Profesionāļiem

 
„AB Security 360” aicinājums visiem individuāli strādājošajiem inženieriem un montieriem, kas ir specializējušies apsardzes, ugunsdrošības un trauksmes sistēmu signalizāciju uzstādīšanā:

 

Ja esat aprīkojuši dzīvokli, māju, ofisu vai citus apsardzes, ugunsdrošības vai trauksmes sistēmu objektus un Jums ir jāizvēlas apsardzes firma un pults, kur pieslēgt klientu, tad „Paklat Latvija” piedāvā Jums izdarīt pareizo izvēli.

 

Pieslēdzot objektu „AB Security 360” pultij, Jūsu klientam tiks nodrošināts viss apsardzes spektrs – visaugstākajā kvalitātē.

 

Mūsu pieredze, komandas profesionalitāte un tehniskais nodrošinājums rada pirmklasīgu apsardzes servisu – augstāko standartu nozarē.

 

Individuāla pieeja katram objektam!

Prēmija ar 2 abonēšanas maksas!

 

 

Nevienam nav noslēpums, ka apsardzes pakalpojumu tirgū ne visām firmām, operatoriem, kas izmanto savu pulti, tāpat ir arī sava mobilā grupa operatīvajiem izbraukumiem trauksmes gadījumā uz klienta objektu!

 

„AB Security 360” aicina pults operatoru firmas uz abpusēji izdevīgu sadarbību! AB Security 360 mobilās grupas ir izvietotas visos Rīgas mikrorajonos, tādēļ ierašanās objektā notiek 5-7 minūšu laikā.

Copyright © Paklat

Izdrukāts no www.paklat.lv

Izdrukas datums: 19.05.2019